SEG

ZŁOTA STRONA EMITENTA jest dziesiątą edycją konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Aktualności

Laureaci X edycji Konkursu Złota Strona Emitenta

Czwartek, 08.06.2017

Z wielką przyjemnością, informujemy, że podczas IX Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, który odbył się 7 czerwca br., zostały ogłoszone wyniki Konkursu Złota Strona Emitenta. Podczas uroczystej ceremonii nagrodzenia laureatów, statuetkę odebrali przedstawiciele spółek:

Polskie spółki należące do indeksów WIG20 i mWIG40 - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Polskie spółki należące do indeksu sWIG80 - Dom Development S.A.

Polskie spółki notowane na GPW nie należące do indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80 - Ambra S.A.

Polskie spółki notowane na rynku alternatywnym NewConnect - LUG S.A.

Spółki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie (w tym NewConnect) - Ronson Europe N.V.

Dodatkowo została przyznana nagroda specjalna InfoStrefa S.A. dla spółki Powszechny Zakład Ubezpiieczeń S.A. za prowadzenie relacji inwestorskich przy wykorzystaniu nowoczenych metod komunikacji internetowej.